BIZTRAC

REVIEW AS

org.nr 813684292 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

REVIEW AS er registrert som aksjeselskap i Stavanger, Rogaland med organisasjonsnummer 813684292. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200).

Hvem eier REVIEW AS?

Ingen aksjonærer er registrert for REVIEW AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
264 000 kr
Driftsresultat
88 000 kr
Egenkapital
322 000 kr
Est. verdi
360 000 kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
7.99
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
87.5 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (70.200)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2014-05-07
Registrert
2014-06-04
Kommune
STAVANGER
Fylke
Rogaland
Siste regnskap
2024

Kontakt

Adresse
c/o John Arild Jåsund Lyngvollveien 19, 4017 STAVANGER

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
30 000 kr NOK
Antall aksjer
30
Registrert
2014-06-04

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2014-05-07
Formål
Konsulentoppdrag innen alle typer granskning, helse-miljø & sikkerhet, ledelse & kommunikasjon, rådgivning, sikring av bo og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder delta i andre selskap med liknende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Aktivitet
Konsulentoppdrag innen alle typer granskning, helse-miljø & sikkerhet, ledelse & kommunikasjon, rådgivning, sikring av bo og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder delta i andre selskap med liknende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

Ofte stilte spørsmål om REVIEW AS

Hva er omsetningen til REVIEW AS?

REVIEW AS hadde en omsetning på 264 000 kr i 2024.

Hvor holder REVIEW AS til?

REVIEW AS har forretningsadresse i Stavanger.