MECHO AS
MECHO AS er registrert som aksjeselskap i Stavanger, Rogaland med organisasjonsnummer 823808992. Virksomheten er klassifisert innen annen teknisk konsulentvirksomhet (NACE 71.129).
Hvem eier MECHO AS?
Ingen aksjonærer er registrert for MECHO AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Nøkkeltall · 2025
Omsetning
125 000 kr
Driftsresultat
118 000 kr
Egenkapital
176 000 kr
Est. verdi
383 000 kr
Finansiell helse · 2025
Likviditet
6.77
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
–
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
85.2 %
Egenkapitalandel av totalkapital
Registerinformasjon
- Selskapsform
- Aksjeselskap (AS)
- Bransje
- Annen teknisk konsulentvirksomhet (71.129)
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Stiftet
- 2019-10-11
- Registrert
- 2019-11-12
- Kommune
- STAVANGER
- Fylke
- Rogaland
- Siste regnskap
- 2025
Kontakt
- Adresse
- Gausellia 29, 4032 STAVANGER
Registre
MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei
Aksjekapital
- Type
- Aksjekapital
- Beløp
- 30 000 kr NOK
- Antall aksjer
- 1
- Registrert
- 2019-11-12
Formål og aktivitet
- Vedtektsdato
- 2019-10-11
- Formål
- Ingeniørtjeneste
- Aktivitet
- Teknisk konsultasjon.
Ofte stilte spørsmål om MECHO AS
Hva er omsetningen til MECHO AS?
MECHO AS hadde en omsetning på 125 000 kr i 2025.
Hvor holder MECHO AS til?
MECHO AS har forretningsadresse i Stavanger.