AXENT AS
AXENT AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 912686396. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200).
Hvem eier AXENT AS?
Ingen aksjonærer er registrert for AXENT AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Nøkkeltall · 2024
Omsetning
17 000 kr
Driftsresultat
−13 000 kr
Egenkapital
6 000 kr
Est. verdi
6 000 kr
Finansiell helse · 2024
Likviditet
1.82
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
–
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
7.5 %
Egenkapitalandel av totalkapital
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Registerinformasjon
- Selskapsform
- Aksjeselskap (AS)
- Bransje
- Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (70.200)
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Stiftet
- 2013-11-01
- Registrert
- 2013-11-06
- Kommune
- OSLO
- Fylke
- Oslo
- Siste regnskap
- 2024
Kontakt
- Adresse
- Irisveien 4, 0870 OSLO
- Telefon
- 92 03 15 05
Registre
MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei
Aksjekapital
- Type
- Aksjekapital
- Beløp
- 50 000 kr NOK
- Antall aksjer
- 1000
- Registrert
- 2013-11-06
Formål og aktivitet
- Vedtektsdato
- 2013-11-01
- Formål
- Konsulentvirksomhet og tjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
- Aktivitet
- Konsulentvirksomhet innen kommunikasjon, strategi og ledelse.
Ofte stilte spørsmål om AXENT AS
Hva er omsetningen til AXENT AS?
AXENT AS hadde en omsetning på 17 000 kr i 2024.
Hvor holder AXENT AS til?
AXENT AS har forretningsadresse i Oslo.