BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
915276946 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Utleie av egen eller leid fast eiendom

TOMAHAWK II AS

Org.nr 915276946 Aksjeselskap (AS) Trondheim Stiftet 2015 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 1,7 mill. kr
Driftsresultat 1,4 mill. kr
Egenkapital 38 000 kr
Stiftet 2015
Aksjekapital 30 000 kr

TOMAHAWK II AS er registrert som aksjeselskap i Trondheim, Trøndelag med organisasjonsnummer 915276946. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2015. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investering i eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 1,7 mill. kr i omsetning og 1,4 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
1,7 mill. kr
▲ +4 %
Driftsresultat
1,4 mill. kr
▲ +61 %
Egenkapital
38 000 kr
▲ +113 %
Est. verdi
2,2 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
3.55
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
11,7 %
God
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
0,3 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier TOMAHAWK II AS?

TOMAHAWK II AS
1,7 mill. kr oms. · 1,4 mill. kr res.

TOMAHAWK II AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om TOMAHAWK II AS

Hvem eier TOMAHAWK II AS?

AMARILLO AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til TOMAHAWK II AS?

TOMAHAWK II AS hadde en omsetning på 1,7 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i TOMAHAWK II AS?

Sten Roger Myren er registrert som daglig leder i TOMAHAWK II AS.

Hvor holder TOMAHAWK II AS til?

TOMAHAWK II AS har forretningsadresse i Trondheim.

Eiendom

Forretningsadresse Klæbuveien 196A, 7037 Trondheim
Matrikkel 5001-73/97/0/0
Bygning Butikkbygning · 2 boenheter

19 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.