ULLVOGNA AS
ULLVOGNA AS er registrert som aksjeselskap i Indre Østfold, Østfold med organisasjonsnummer 916541759. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med fritidsbåter og tilhørende utstyr (NACE 47.632). Selskapet ble stiftet i 2015. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 300 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Salg av fritidsbåter og fritidsklær.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 1.7 mill. kr i omsetning og 56 000 kr i driftsresultat.
Hvem eier ULLVOGNA AS?
Ingen aksjonærer er registrert for ULLVOGNA AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Nøkkeltall · 2025
Omsetning
1.7 mill. kr
Driftsresultat
56 000 kr
Egenkapital
319 000 kr
Est. verdi
285 000 kr
Finansiell helse · 2025
Likviditet
2.82
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
–
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
30.0 %
Egenkapitalandel av totalkapital
Registerinformasjon
- Selskapsform
- Aksjeselskap (AS)
- Bransje
- Detaljhandel med fritidsbåter og tilhørende utstyr (47.632)
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Stiftet
- 2015-12-11
- Registrert
- 2016-01-11
- Kommune
- INDRE ØSTFOLD
- Fylke
- Østfold
- Siste regnskap
- 2025
Kontakt
- Adresse
- Aslaks vei 4B, 1820 SPYDEBERG
Registre
MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei
Aksjekapital
- Type
- Aksjekapital
- Beløp
- 30 000 kr NOK
- Antall aksjer
- 300
- Registrert
- 2016-01-11
Formål og aktivitet
- Vedtektsdato
- 2023-11-24
- Formål
- Salg av fritidsbåter og fritidsklær.
- Aktivitet
- Salg av fritidsbåter og fritidsklær.
Ofte stilte spørsmål om ULLVOGNA AS
Hva er omsetningen til ULLVOGNA AS?
ULLVOGNA AS hadde en omsetning på 1.7 mill. kr i 2025.
Hvor holder ULLVOGNA AS til?
ULLVOGNA AS har forretningsadresse i Spydeberg.