BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
916912897 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Utleie av egen eller leid fast eiendom

SJØEN AS

Org.nr 916912897 Aksjeselskap (AS) Sauda Stiftet 2016 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −90 000 kr
Egenkapital 20 000 kr
Stiftet 2016
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−90k kr).

SJØEN AS er registrert som aksjeselskap i Sauda, Rogaland med organisasjonsnummer 916912897. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2016. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investere i og forvalte investeringer i fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−90 000 kr
▼ −1 %
Egenkapital
20 000 kr
▼ −81 %
Est. verdi
19 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
0.06
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
-53,3 %
Ikke tilfredsstillende
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
18,1 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier SJØEN AS?

SJØEN AS
· −90 000 kr res.

SJØEN AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om SJØEN AS

Hvem eier SJØEN AS?

DECON A/S er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvem er daglig leder i SJØEN AS?

Paul Rune Engebretsen er registrert som daglig leder i SJØEN AS.

Hvor holder SJØEN AS til?

SJØEN AS har forretningsadresse i Saudasjøen.

Eiendom

Forretningsadresse Sjøen 40, 4208 Saudasjøen
Matrikkel 1135-18/63/0/0

7 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.