BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
922140251 ORG.NR 2025 REGNSKAP 8 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer

KAUKUS AS

Org.nr 922140251 Aksjeselskap (AS) Skien Stiftet 2019 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 3,9 mill. kr
Driftsresultat 391 000 kr
Egenkapital 2,5 mill. kr
Stiftet 2019
Aksjekapital 249 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Nylig endring 2026-07-22 Aksjekapital registrert 2026-07-22.

KAUKUS AS er registrert som aksjeselskap i Skien, Telemark med organisasjonsnummer 922140251. Virksomheten er klassifisert innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer (NACE 62.200). Selskapet ble stiftet i 2019. Registrert aksjekapital er 249 000 kr fordelt på 249295 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Selge tjenester og varer innen digitalisering offentlig og privat sektor - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 3,9 mill. kr i omsetning og 391 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
3,9 mill. kr
▲ +8 %
Driftsresultat
391 000 kr
▲ +436 %
Egenkapital
2,5 mill. kr
▲ +578 %
Est. verdi
2,5 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
0.40
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
5,7 %
Svak
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
32,2 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier KAUKUS AS?

KAUKUS AS har 20+ registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier KAUKUS AS?

KAUKUS AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om KAUKUS AS

Hvem eier KAUKUS AS?

RUBYNOR AS er største registrerte eier med 42,2 %.

Hva er omsetningen til KAUKUS AS?

KAUKUS AS hadde en omsetning på 3,9 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i KAUKUS AS?

Anders Solvang er registrert som daglig leder i KAUKUS AS.

Hvor holder KAUKUS AS til?

KAUKUS AS har forretningsadresse i Skien.

Eiendom

Forretningsadresse Bedriftsvegen 64, 3735 Skien
Matrikkel 4003-220/1170/0/0

11 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.