BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
924988894 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Utvikling og salg av byggeprosjekter

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS

Org.nr 924988894 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2020 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 20 000 kr
Driftsresultat −2,2 mill. kr
Egenkapital 194,8 mill. kr
Stiftet 2020
Aksjekapital 8,2 mill. kr

Signaler

2 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−2,2 mill kr).
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 924988894. Virksomheten er klassifisert innen utvikling og salg av byggeprosjekter (NACE 68.120). Selskapet ble stiftet i 2020. Registrert aksjekapital er 8,2 mill. kr fordelt på 1 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Eie og utvikle felt B8A i Bjørvika med boliger for salg og utleie, og alt hva dermed står i forbindelse.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 20 000 kr i omsetning og −2,2 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
20 000 kr
▼ −100 %
Driftsresultat
−2,2 mill. kr
▲ +74 %
Egenkapital
194,8 mill. kr
▲ +3 %
Est. verdi
148,9 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
6.91
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
–
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99,8 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier CLEMENSKVARTALET BOLIG AS?

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS
20 000 kr oms. · −2,2 mill. kr res.

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om CLEMENSKVARTALET BOLIG AS

Hvem eier CLEMENSKVARTALET BOLIG AS?

CLEMENSKVARTALET HOLDING AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til CLEMENSKVARTALET BOLIG AS?

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS hadde en omsetning på 20 000 kr i 2025.

Hvor holder CLEMENSKVARTALET BOLIG AS til?

CLEMENSKVARTALET BOLIG AS har forretningsadresse i Oslo.

Eiendom

Forretningsadresse Dronning Eufemias gate 16, 0191 Oslo
Matrikkel 301-234/83/0/0
Bygning Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus · 3 boenheter

891 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.