BIZTRAC

SAKRAN AS

org.nr 925626627 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

SAKRAN AS er registrert som aksjeselskap i Bærum, Akershus med organisasjonsnummer 925626627. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2020. Registrert aksjekapital er 270 000 kr fordelt på 300 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Selskapets virksomhet er å investere i verdipapirer og andre investeringsobjekter, samt å eie eller delta i andre virksomheter med et hvert formål.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −16 000 kr i driftsresultat.

Hvem eier SAKRAN AS?

Ingen aksjonærer er registrert for SAKRAN AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−16 000 kr
Egenkapital
6.0 mill. kr
Est. verdi
6.0 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
1082.82
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99.9 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Uoppgitt (00.000)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2020-07-29
Registrert
2020-09-15
Kommune
BÆRUM
Fylke
Akershus
Siste regnskap
2024

Kontakt

Adresse
Myrvollveien 21, 1363 HØVIK

Registre

MVA-registretNei
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
270 000 kr NOK
Antall aksjer
300
Registrert
2020-12-16

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2020-10-01
Formål
Selskapets virksomhet er å investere i verdipapirer og andre investeringsobjekter, samt å eie eller delta i andre virksomheter med et hvert formål.
Aktivitet
Aksjeinvesteringer og investeringer i andre verdipapirer

Ofte stilte spørsmål om SAKRAN AS

Hva er omsetningen til SAKRAN AS?

SAKRAN AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.

Hvor holder SAKRAN AS til?

SAKRAN AS har forretningsadresse i Høvik.