BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
926062808 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Uoppgitt

72BRENNA AS

Org.nr 926062808 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2020 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −6 kr
Egenkapital −17 000 kr
Stiftet 2020
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

2 flagg
  • Negativ egenkapital 2025 Bokført egenkapital er negativ (−17k kr).
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−6 kr).

72BRENNA AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 926062808. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2020. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−6 kr
Egenkapital
−17 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
Ikke tilgjengelig
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
-1,8 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier 72BRENNA AS?

72BRENNA AS
· −6 kr res.

72BRENNA AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier 72BRENNA AS?

72BRENNA AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om 72BRENNA AS

Hvem eier 72BRENNA AS?

STIAN BRANDVOLD er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvor holder 72BRENNA AS til?

72BRENNA AS har forretningsadresse i Oslo.

Eiendom

Forretningsadresse Kaptein Oppegaards vei 32A, 1152 Oslo
Matrikkel 301-181/257/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

2 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.