TS DIAMOND INVEST AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−17k kr).
TS DIAMOND INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Elverum, Innlandet med organisasjonsnummer 926355309. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2020. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Eie/investere i andre selskaper og eiendom.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −17 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier TS DIAMOND INVEST AS?
TS DIAMOND INVEST AS har 1 registrert aksjonær:
- TOMMY SØMO 100,0 %
Hvilke selskaper eier TS DIAMOND INVEST AS?
TS DIAMOND INVEST AS har eierandeler i 1 selskap:
- DIA-JOB A/S 50,0 %
Ofte stilte spørsmål om TS DIAMOND INVEST AS
Hvem eier TS DIAMOND INVEST AS?
TOMMY SØMO er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til TS DIAMOND INVEST AS?
TS DIAMOND INVEST AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.
Hvem er daglig leder i TS DIAMOND INVEST AS?
Tommy Sømo er registrert som daglig leder i TS DIAMOND INVEST AS.
Hvor holder TS DIAMOND INVEST AS til?
TS DIAMOND INVEST AS har forretningsadresse i Elverum.
Eiendom
Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.