BIZTRAC

BEEFNOR AS

org.nr 926370715 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Annonse

BEEFNOR AS er registrert som aksjeselskap i Vindafjord, Rogaland med organisasjonsnummer 926370715. Virksomheten er klassifisert innen engroshandel med andre næringsmidler (NACE 46.380).

Hvem eier BEEFNOR AS?

BEEFNOR AS
BEEFNOR AS
60.1 mill. kr oms. · 88 000 kr res.

BEEFNOR AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier BEEFNOR AS?

BEEFNOR AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
60.1 mill. kr
Driftsresultat
88 000 kr
Egenkapital
1.1 mill. kr
Est. verdi
776 000 kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
14.72
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
93.2 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Engroshandel med andre næringsmidler (46.380)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2020-12-19
Registrert
2021-01-12
Kommune
VINDAFJORD
Fylke
Rogaland
Siste regnskap
2024

Kontakt

Adresse
c/o Andriët van Niekerk Dalsbrukvegen 91, 5584 BJOA

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
100 000 kr NOK
Antall aksjer
100
Registrert
2023-01-17

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2022-12-16
Formål
Innan- og utanlands sal av konsulenttenester innan logistikk og mattrygghet i varestraumen til kjøtt- og annan næringsmiddelindustri. Importera kjøttvarer og trekôl mv. frå Sørlege Afrika og vidaresal til grossist-/detaljhandel internasjonalt.
Aktivitet
Import og vidaresal av kjøtvarer. Sal av konsulenttenester innan logistikk og mattrygghet til næringsmiddelindustri.

Ofte stilte spørsmål om BEEFNOR AS

Hvem eier BEEFNOR AS?

BEEFNOR AS er største registrerte eier med 50.0%.

Hva er omsetningen til BEEFNOR AS?

BEEFNOR AS hadde en omsetning på 60.1 mill. kr i 2024.

Hvor holder BEEFNOR AS til?

BEEFNOR AS har forretningsadresse i Bjoa.