Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
KAMPEN FOR HASANBARNA
Stiftet
2021
KAMPEN FOR HASANBARNA er registrert som forening/lag/innretning i Asker, Akershus med organisasjonsnummer 926589628. Virksomheten er klassifisert innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (NACE 94.992). Selskapet ble stiftet i 2021.
Hvem eier KAMPEN FOR HASANBARNA?
Ingen aksjonærer er registrert for KAMPEN FOR HASANBARNA i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Ofte stilte spørsmål om KAMPEN FOR HASANBARNA
Hvem er daglig leder i KAMPEN FOR HASANBARNA?
Øyvind Trydal er registrert som daglig leder i KAMPEN FOR HASANBARNA.
Hvor holder KAMPEN FOR HASANBARNA til?
KAMPEN FOR HASANBARNA har forretningsadresse i Asker.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.