BIZTRAC

GASSMANN1 AS

org.nr 928189740 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

GASSMANN1 AS er registrert som aksjeselskap i Hå, Rogaland med organisasjonsnummer 928189740. Virksomheten er klassifisert innen engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr (NACE 46.840).

Hvem eier GASSMANN1 AS?

Ingen aksjonærer er registrert for GASSMANN1 AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
1.4 mill. kr
Driftsresultat
−84 000 kr
Egenkapital
300 000 kr
Est. verdi
300 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
2.06
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
62.3 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr (46.840)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2021-11-10
Registrert
2021-11-22
Kommune
Fylke
Rogaland
Siste regnskap
2025

Kontakt

Adresse
Nordsjøvegen 2811, 4360 VARHAUG

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
30 000 kr NOK
Antall aksjer
30000
Registrert
2021-11-22

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2021-11-10
Formål
Kjøp/salg, installasjon, reparasjon og vedlikehold av gass-, olje- og lignende varmeanlegg og hva som står i forbindelse med dette.
Aktivitet
Kjøp og salg samt reparasjon og vedlikehold av olje- og gassanlegg.

Ofte stilte spørsmål om GASSMANN1 AS

Hva er omsetningen til GASSMANN1 AS?

GASSMANN1 AS hadde en omsetning på 1.4 mill. kr i 2025.

Hvor holder GASSMANN1 AS til?

GASSMANN1 AS har forretningsadresse i Varhaug.