BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
928703533 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Forebyggende helsearbeid

KICKSTART HEALTH AS

Org.nr 928703533 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2022 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 24,5 mill. kr
Driftsresultat 3,7 mill. kr
Egenkapital 5,7 mill. kr
Stiftet 2022
Ansatte 11
Aksjekapital 118 000 kr

KICKSTART HEALTH AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 928703533. Virksomheten er klassifisert innen forebyggende helsearbeid (NACE 86.992). Selskapet ble stiftet i 2022 og har 11 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 118 000 kr fordelt på 118390 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Skape varig, positiv livsstilsendring gjennom trenings- og kostholdsveiledning.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 24,5 mill. kr i omsetning og 3,7 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
24,5 mill. kr
▲ +12 %
Driftsresultat
3,7 mill. kr
▲ +317 %
Egenkapital
5,7 mill. kr
▲ +104 %
Est. verdi
17,9 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
1.26
Tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
31,2 %
Meget god
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
36,2 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier KICKSTART HEALTH AS?

KICKSTART HEALTH AS har 7 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier KICKSTART HEALTH AS?

KICKSTART HEALTH AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om KICKSTART HEALTH AS

Hvem eier KICKSTART HEALTH AS?

AKTIA VENTURES 2019 AS er største registrerte eier med 56,3 %.

Hva er omsetningen til KICKSTART HEALTH AS?

KICKSTART HEALTH AS hadde en omsetning på 24,5 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i KICKSTART HEALTH AS?

Marieke Heggeland er registrert som daglig leder i KICKSTART HEALTH AS.

Hvor holder KICKSTART HEALTH AS til?

KICKSTART HEALTH AS har forretningsadresse i Oslo.

Eiendom

Forretningsadresse Slyngveien 24C, 0376 Oslo
Matrikkel 301-27/483/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.