BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
929144791 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Grunnarbeid

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS

Org.nr 929144791 Aksjeselskap (AS) Alvdal Stiftet 2022 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 0 kr
Driftsresultat −27 000 kr
Egenkapital 5,6 mill. kr
Stiftet 2022
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−27k kr).

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Alvdal, Innlandet med organisasjonsnummer 929144791. Virksomheten er klassifisert innen grunnarbeid (NACE 43.120). Selskapet ble stiftet i 2022. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringer i andre selskap, verdipapirer og fast eiendom, samt annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −27 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−27 000 kr
▼ −10 %
Egenkapital
5,6 mill. kr
▲ +1 %
Est. verdi
4,9 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
8.73
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
8,1 %
Tilfredsstillende
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99,9 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS?

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS
0 kr oms. · −27 000 kr res.

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS har 2 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS?

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS

Hvem eier ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS?

K. SØRHUS HOLDING AS er største registrerte eier med 67,0 %.

Hva er omsetningen til ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS?

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS?

Kristian Sørhus er registrert som daglig leder i ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS.

Hvor holder ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS til?

ALVDAL GRAVESERVICE HOLDING AS har forretningsadresse i Alvdal.

Eiendom

Forretningsadresse Hauståsen 20, 2560 Alvdal
Matrikkel 3428-10/152/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.