BRIMM HOLDING AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−8k kr).
BRIMM HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Namsos, Trøndelag med organisasjonsnummer 929207491. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2022. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 300 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Kjøp og salg av aksjer.».
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier BRIMM HOLDING AS?
BRIMM HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:
- ANDERS BRØNDBO 100,0 %
Hvilke selskaper eier BRIMM HOLDING AS?
BRIMM HOLDING AS har eierandeler i 1 selskap:
- BLOM ARKITEKTER AS 22,5 %
Ofte stilte spørsmål om BRIMM HOLDING AS
Hvem eier BRIMM HOLDING AS?
ANDERS BRØNDBO er største registrerte eier med 100,0 %.
Hvem er daglig leder i BRIMM HOLDING AS?
Anders Brøndbo er registrert som daglig leder i BRIMM HOLDING AS.
Hvor holder BRIMM HOLDING AS til?
BRIMM HOLDING AS har forretningsadresse i Namsos.
Eiendom
Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.