ALCH AS
ALCH AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 930285609. Virksomheten er klassifisert innen produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer (NACE 59.110). Selskapet ble stiftet i 2022. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Selge tjenester og varer innen innholdsproduksjon på sosiale medier - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 1.5 mill. kr i omsetning og −190 000 kr i driftsresultat.
Hvem eier ALCH AS?
ALCH AS har 1 registrert aksjonær:
- ALCH HOLDING AS 100.0%
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Registerinformasjon
- Selskapsform
- Aksjeselskap (AS)
- Bransje
- Produksjon av film, video og fjernsynsprogrammer (59.110)
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Stiftet
- 2022-11-03
- Registrert
- 2022-11-22
- Kommune
- OSLO
- Fylke
- Oslo
- Siste regnskap
- 2025
Kontakt
- Adresse
- Tvetenveien 162, 0671 OSLO
Registre
Aksjekapital
- Type
- Aksjekapital
- Beløp
- 30 000 kr NOK
- Antall aksjer
- 30000
- Registrert
- 2022-11-22
Formål og aktivitet
- Vedtektsdato
- 2022-11-03
- Formål
- Selge tjenester og varer innen innholdsproduksjon på sosiale medier - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
- Aktivitet
- Selge tjenester og varer innen innholdsproduksjon på sosiale medier - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Ofte stilte spørsmål om ALCH AS
Hvem eier ALCH AS?
ALCH HOLDING AS er største registrerte eier med 100.0%.
Hva er omsetningen til ALCH AS?
ALCH AS hadde en omsetning på 1.5 mill. kr i 2025.
Hvor holder ALCH AS til?
ALCH AS har forretningsadresse i Oslo.