BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
930808164 ORG.NR 2025 REGNSKAP 8 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Detaljhandel med klær

UNDERVERKER AS

Org.nr 930808164 Aksjeselskap (AS) Tromsø Stiftet 2023 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 18,0 mill. kr
Driftsresultat 79 000 kr
Egenkapital 2,0 mill. kr
Stiftet 2023
Aksjekapital 500 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

UNDERVERKER AS er registrert som aksjeselskap i Tromsø, Troms med organisasjonsnummer 930808164. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med klær (NACE 47.710). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 500 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Handel, samt deltagelse i andre selskaper av enhver art.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 18,0 mill. kr i omsetning og 79 000 kr i driftsresultat.

Tidligere navn: OVERVERKER AS

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
18,0 mill. kr
▼ −6 %
Driftsresultat
79 000 kr
▼ −91 %
Egenkapital
2,0 mill. kr
▼ −9 %
Est. verdi
2,1 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
3.63
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
1,0 %
Svak
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
24,2 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier UNDERVERKER AS?

UNDERVERKER AS
18,0 mill. kr oms. · 79 000 kr res.

UNDERVERKER AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om UNDERVERKER AS

Hvem eier UNDERVERKER AS?

SPORTVERKET AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til UNDERVERKER AS?

UNDERVERKER AS hadde en omsetning på 18,0 mill. kr i 2025.

Hvor holder UNDERVERKER AS til?

UNDERVERKER AS har forretningsadresse i Tromsø.

Eiendom

Forretningsadresse Skippergata 28, 9008 Tromsø
Matrikkel 5501-200/1320/0/0
Bygning Butikkbygning · 1 boenhet

7 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.