BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
932258811 ORG.NR 2025 REGNSKAP 8 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann

RÅVANN AS

Org.nr 932258811 Aksjeselskap (AS) Leirfjord Stiftet 2023 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −47 000 kr
Egenkapital 72 000 kr
Stiftet 2023
Aksjekapital 60 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−47k kr).

RÅVANN AS er registrert som aksjeselskap i Leirfjord, Nordland med organisasjonsnummer 932258811. Virksomheten er klassifisert innen uttak fra kilde, rensing og distribusjon av vann (NACE 36.000). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 60 000 kr fordelt på 6000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utvinne, forske og omsette råvann, kjemikalier og andre produkter for bruk i havbruksnæringen og annet som står i forbindelse med dette.».

Tidligere navn: AFAS 290923-05 AS

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−47 000 kr
▼ −8865 %
Egenkapital
72 000 kr
▲ +202 %
Est. verdi
76 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
2.75
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
-87,1 %
Ikke tilfredsstillende
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
86,5 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier RÅVANN AS?

RÅVANN AS har 3 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om RÅVANN AS

Hvem eier RÅVANN AS?

ECOMARIN GROUP AS er største registrerte eier med 50,0 %.

Hvor holder RÅVANN AS til?

RÅVANN AS har forretningsadresse i Leirfjord.

Eiendom

Forretningsadresse Åsheimveien 9, 8890 Leirfjord
Matrikkel 1822-50/42/0/0

5 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.