BIZTRAC

FOSSETUN AS

org.nr 932871491 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

FOSSETUN AS er registrert som aksjeselskap i Midt-Telemark, Telemark med organisasjonsnummer 932871491. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2024. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utleie av lokaler til selskap, overnatting og arrangement. Egne kulturarrangement med enkel servering og annet som naturlig faller inn under dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 25 000 kr i omsetning og −22 000 kr i driftsresultat.

Hvem eier FOSSETUN AS?

Ingen aksjonærer er registrert for FOSSETUN AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
25 000 kr
Driftsresultat
−22 000 kr
Egenkapital
12 000 kr
Est. verdi
42 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
0.25
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
24.6 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Utleie av egen eller leid fast eiendom (68.200)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2024-01-15
Registrert
2024-01-23
Kommune
MIDT-TELEMARK
Fylke
Telemark
Siste regnskap
2025

Kontakt

Adresse
Valenvegen 409, 3804 BØ I TELEMARK

Registre

MVA-registretNei
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
30 000 kr NOK
Antall aksjer
100
Registrert
2024-01-23

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2024-01-15
Formål
Utleie av lokaler til selskap, overnatting og arrangement. Egne kulturarrangement med enkel servering og annet som naturlig faller inn under dette.
Aktivitet
Gjennomføre kulturarrangement. Korttidsutleie av lokaler og uteområder til arrangement og selskap. Overnatting.

Ofte stilte spørsmål om FOSSETUN AS

Hva er omsetningen til FOSSETUN AS?

FOSSETUN AS hadde en omsetning på 25 000 kr i 2025.

Hvor holder FOSSETUN AS til?

FOSSETUN AS har forretningsadresse i Bø I Telemark.