TIDOR AS
TIDOR AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 932983672. Virksomheten er klassifisert innen industri-, produkt- og motedesignvirksomhet (NACE 74.110). Selskapet ble stiftet i 2024. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «All virksomhet relatert til estetikk, design, visualisering og kunst, herunder produksjon og salg av smykker, klær, sko, accessoirer og andre moteartikler og annet som faller naturlig sammen med dette. Videre skal selskapet investere i aksjer og verdipapirer og annet som måtte stå i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 8 000 kr i omsetning og −91 000 kr i driftsresultat.
Hvem eier TIDOR AS?
Ingen aksjonærer er registrert for TIDOR AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Registerinformasjon
- Selskapsform
- Aksjeselskap (AS)
- Bransje
- Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet (74.110)
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Stiftet
- 2024-01-21
- Registrert
- 2024-02-09
- Kommune
- OSLO
- Fylke
- Oslo
- Siste regnskap
- 2025
Kontakt
- Adresse
- Oscars gate 43, 0258 OSLO
Registre
Aksjekapital
- Type
- Aksjekapital
- Beløp
- 30 000 kr NOK
- Antall aksjer
- 100
- Registrert
- 2024-02-09
Formål og aktivitet
- Vedtektsdato
- 2024-01-21
- Formål
- All virksomhet relatert til estetikk, design, visualisering og kunst, herunder produksjon og salg av smykker, klær, sko, accessoirer og andre moteartikler og annet som faller naturlig sammen med dette. Videre skal selskapet investere i aksjer og verdipapirer og annet som måtte stå i forbindelse med dette.
- Aktivitet
- Industridesign, produktdesign.
Ofte stilte spørsmål om TIDOR AS
Hva er omsetningen til TIDOR AS?
TIDOR AS hadde en omsetning på 8 000 kr i 2025.
Hvor holder TIDOR AS til?
TIDOR AS har forretningsadresse i Oslo.