BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
934048636 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Aktiviteter i borettslag og boligsameier

POULSSONS KVARTER BORETTSLAG

Org.nr 934048636 Borettslag (BRL) Oslo Stiftet 2024 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 34 000 kr
Driftsresultat 22 000 kr
Egenkapital 128,6 mill. kr
Stiftet 2024

POULSSONS KVARTER BORETTSLAG er registrert som borettslag i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 934048636. Virksomheten er klassifisert innen aktiviteter i borettslag og boligsameier (NACE 97.001). Selskapet ble stiftet i 2024. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Borettslag». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 34 000 kr i omsetning og 22 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
34 000 kr
Driftsresultat
22 000 kr
Egenkapital
128,6 mill. kr
Est. verdi
68,1 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
–
Ikke tilgjengelig
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
–
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
25,6 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier POULSSONS KVARTER BORETTSLAG?

Ingen aksjonærer er registrert for POULSSONS KVARTER BORETTSLAG i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Ofte stilte spørsmål om POULSSONS KVARTER BORETTSLAG

Hva er omsetningen til POULSSONS KVARTER BORETTSLAG?

POULSSONS KVARTER BORETTSLAG hadde en omsetning på 34 000 kr i 2025.

Hvor holder POULSSONS KVARTER BORETTSLAG til?

POULSSONS KVARTER BORETTSLAG har forretningsadresse i Oslo.

Eiendom

Forretningsadresse c/o Fredensborg Bolig AS Henrik Ibsens gate 48, 0255 Oslo
Matrikkel 301-209/32/0/0
Bygning Kontor- og administrasjonsbygning, rådhus · 1 boenhet

235 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.