BIZTRAC BETA
CODE CRAFTERS AS er registrert som «Under avvikling» hos Brønnøysundregistrene.
Dataprogrammeringstjenester

CODE CRAFTERS AS

Org.nr 934381939 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2024 Under avvikling
Eierskapsgraf ↗
Stiftet 2024
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Under avvikling Selskapet er under frivillig avvikling.

CODE CRAFTERS AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 934381939. Virksomheten er klassifisert innen dataprogrammeringstjenester (NACE 62.100). Selskapet ble stiftet i 2024. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Selge varer og tjenester innen programmering og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.».

Hvem eier CODE CRAFTERS AS?

Ingen aksjonærer er registrert for CODE CRAFTERS AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Ofte stilte spørsmål om CODE CRAFTERS AS

Hvor holder CODE CRAFTERS AS til?

CODE CRAFTERS AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.