BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
964764824 ORG.NR 2025 REGNSKAP 8 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 25.08.2026
Utleie av egen eller leid fast eiendom

SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE

Org.nr 964764824 Stiftelse (STI) Bodø Stiftet 1992 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 2,5 mill. kr
Driftsresultat −634 000 kr
Egenkapital 5,2 mill. kr
Stiftet 1992
Aksjekapital 1,1 mill. kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−634k kr).

SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE er registrert som stiftelse i Bodø, Nordland med organisasjonsnummer 964764824. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 1992. Registrert aksjekapital er 1,1 mill. kr. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Eie og forvalte kommunale boliger samt forestå ervervelse og oppføring av nye boliger. Utleie skal primært imøtekomme kommunale boligbehov og vanskeligstilte grupper. Stiftelsen har videre til formål å arbeide for andre tiltak når disse er av almen interesse for leietakerne eller tjener annet kommunalt gavnlig formål.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 2,5 mill. kr i omsetning og −634 000 kr i driftsresultat.

Tidligere navn: SKJERSTAD BYGNINGSTIFTELSE

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
2,5 mill. kr
Driftsresultat
−634 000 kr
Egenkapital
5,2 mill. kr
Est. verdi
6,3 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
6.04
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
48,3 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE?

Ingen aksjonærer er registrert for SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Ofte stilte spørsmål om SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE

Hva er omsetningen til SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE?

SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE hadde en omsetning på 2,5 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE?

Per Jostein Pedersen er registrert som daglig leder i SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE.

Hvor holder SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE til?

SKJERSTAD BYGNINGSSTIFTELSE har forretningsadresse i Misvær.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 25.08.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.