BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
970540504 ORG.NR 2014 REGNSKAP 8 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA

Org.nr 970540504 Samvirkeforetak (SA) Gausdal Stiftet 1952 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Stiftet 1952

ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA er registrert som samvirkeforetak i Gausdal, Innlandet med organisasjonsnummer 970540504. Virksomheten er klassifisert innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (NACE 94.992). Selskapet ble stiftet i 1952. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Samle grunneierne i området for i samarbeid å utnytte utmarksressursene som et supplement til den øvrige drift av eiendommene. Utmarkslaget skal blant annet: 1. Arbeide for å legge forholdene til rette for en riktig utvikling og utnytting av utmarksproduktene i området. 2. Ivareta medlemmenes interesser og være grunneiernes talerør i alle saker og tiltak som etter styrets og/eller årsmøte mening har betydning for fellesskapet. 3. Utvikle og omsette fiske- og jaktressursene i utmarkslagets område. 4. Arbeide for tilslutning i laget. I sitt arbeid skal utmarkslaget tilgodese så vel grunneiernes interesser som de interesser samfunnet for øvrig har i utnyttelse av utmarkdsressursene, samt søke å bevare ressursene på lang sikt.».

Tidligere navn: ØVRE SVATSUM JAKT-OG FISKEFOREN

Hvem eier ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA?

Ingen aksjonærer er registrert for ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Ofte stilte spørsmål om ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA

Hvem er daglig leder i ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA?

Gjermund Bruvang er registrert som daglig leder i ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA.

Hvor holder ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA til?

ØVRE SVATSUM UTMARKSLAG SA har forretningsadresse i Svatsum.

Eiendom

Forretningsadresse Revsjøvegen 146, 2657 Svatsum
Matrikkel 3441-92/27/0/0
Bygning Våningshus · 1 boenhet

3 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.