BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
976065352 ORG.NR 2025 REGNSKAP 9 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Grunnarbeid

KROKEN MASKIN AS

Org.nr 976065352 Aksjeselskap (AS) Drangedal Stiftet 1995 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 14,6 mill. kr
Driftsresultat −528 000 kr
Egenkapital 8,7 mill. kr
Stiftet 1995
Ansatte 6
Aksjekapital 400 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−528k kr).

KROKEN MASKIN AS er registrert som aksjeselskap i Drangedal, Telemark med organisasjonsnummer 976065352. Virksomheten er klassifisert innen grunnarbeid (NACE 43.120). Selskapet ble stiftet i 1995 og har 6 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 400 000 kr fordelt på 2400 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Transport, servicevirksomhet, eie og forvalte driftsmidler, samt ved aksjetegning eller på annen måte delta i annen virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 14,6 mill. kr i omsetning og −528 000 kr i driftsresultat.

Tidligere navn: AAKRE TRANSPORT AS

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
14,6 mill. kr
▼ −8 %
Driftsresultat
−528 000 kr
▼ −206 %
Egenkapital
8,7 mill. kr
▼ −6 %
Est. verdi
7,1 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
2.46
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
-3,1 %
Ikke tilfredsstillende
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
60,7 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier KROKEN MASKIN AS?

KROKEN MASKIN AS har 5 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier KROKEN MASKIN AS?

KROKEN MASKIN AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om KROKEN MASKIN AS

Hvem eier KROKEN MASKIN AS?

KROKEN MASKIN AS er største registrerte eier med 40,0 %.

Hva er omsetningen til KROKEN MASKIN AS?

KROKEN MASKIN AS hadde en omsetning på 14,6 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i KROKEN MASKIN AS?

Geir Måbuholt er registrert som daglig leder i KROKEN MASKIN AS.

Hvor holder KROKEN MASKIN AS til?

KROKEN MASKIN AS har forretningsadresse i Neslandsvatn.

Eiendom

Forretningsadresse Måbuholtveien 54, 3760 Neslandsvatn
Matrikkel 4016-17/96/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

2 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.