BIZTRAC

HAGENS RØRSERVICE AS

org.nr 976282744 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

HAGENS RØRSERVICE AS er registrert som aksjeselskap i Søndre Land, Innlandet med organisasjonsnummer 976282744. Virksomheten er klassifisert innen rørleggerarbeid (NACE 43.221). Selskapet har 10 registrerte ansatte.

Hvem eier HAGENS RØRSERVICE AS?

Ingen aksjonærer er registrert for HAGENS RØRSERVICE AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
14.6 mill. kr
Driftsresultat
−622 000 kr
Egenkapital
8.3 mill. kr
Est. verdi
8.3 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
2.91
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
78.1 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Rørleggerarbeid (43.221)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
1996-01-02
Registrert
1996-04-17
Ansatte
10
Kommune
SØNDRE LAND
Fylke
Innlandet
Siste regnskap
2024

Kontakt

Adresse
Sentrumsvegen 9, 2860 HOV
Telefon
61 12 27 72

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
300 000 kr NOK
Registrert
1996-04-17

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
1996-01-02
Formål
Rørleggerarbeid og annen virksomhet tilknyttet dette.
Aktivitet
Rørlegger.

Ofte stilte spørsmål om HAGENS RØRSERVICE AS

Hva er omsetningen til HAGENS RØRSERVICE AS?

HAGENS RØRSERVICE AS hadde en omsetning på 14.6 mill. kr i 2024.

Hvor holder HAGENS RØRSERVICE AS til?

HAGENS RØRSERVICE AS har forretningsadresse i Hov.