BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
976903900 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Detaljhandel med drivstoff til motorvogner

HEMNES BILSERVICE AS

Org.nr 976903900 Aksjeselskap (AS) Hemnes Stiftet 1996 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 148 000 kr
Driftsresultat 2 000 kr
Egenkapital 941 000 kr
Stiftet 1996
Aksjekapital 250 000 kr

HEMNES BILSERVICE AS er registrert som aksjeselskap i Hemnes, Nordland med organisasjonsnummer 976903900. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med drivstoff til motorvogner (NACE 47.300). Selskapet ble stiftet i 1996. Registrert aksjekapital er 250 000 kr. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utleie av egen eller leid fast eiendom.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 148 000 kr i omsetning og 2 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
148 000 kr
▼ −94 %
Driftsresultat
2 000 kr
▲ +100 %
Egenkapital
941 000 kr
▲ +3 %
Est. verdi
495 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
75.51
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
2,9 %
Svak
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
98,9 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier HEMNES BILSERVICE AS?

HEMNES BILSERVICE AS
148 000 kr oms. · 2 000 kr res.

HEMNES BILSERVICE AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier HEMNES BILSERVICE AS?

HEMNES BILSERVICE AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om HEMNES BILSERVICE AS

Hvem eier HEMNES BILSERVICE AS?

SIGRID SKJÆRAN er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til HEMNES BILSERVICE AS?

HEMNES BILSERVICE AS hadde en omsetning på 148 000 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i HEMNES BILSERVICE AS?

Sigrid Skjæran er registrert som daglig leder i HEMNES BILSERVICE AS.

Hvor holder HEMNES BILSERVICE AS til?

HEMNES BILSERVICE AS har forretningsadresse i Hemnesberget.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.