TRANSPORTFINANS AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−22k kr).
TRANSPORTFINANS AS er registrert som aksjeselskap i Lier, Buskerud med organisasjonsnummer 977021111. Virksomheten er klassifisert innen godstransport på vei (NACE 49.410). Selskapet ble stiftet i 1996. Registrert aksjekapital er 900 000 kr. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å drive leasing, utleie og handelsvirksomhet med biler og hva hermed står i forbindelse. Det skal være anledning til å investere i aksjer, andeler og andre verdipapirer.».
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier TRANSPORTFINANS AS?
TRANSPORTFINANS AS har 1 registrert aksjonær:
- OLA KRISTIAN ØLSTAD 100,0 %
Hvilke selskaper eier TRANSPORTFINANS AS?
TRANSPORTFINANS AS har eierandeler i 1 selskap:
- CHAMPION SHIPPING AS 0,3 %
Ofte stilte spørsmål om TRANSPORTFINANS AS
Hvem eier TRANSPORTFINANS AS?
OLA KRISTIAN ØLSTAD er største registrerte eier med 100,0 %.
Hvem er daglig leder i TRANSPORTFINANS AS?
Ola Kristian Ølstad er registrert som daglig leder i TRANSPORTFINANS AS.
Hvor holder TRANSPORTFINANS AS til?
TRANSPORTFINANS AS har forretningsadresse i Gullaug.
Eiendom
3 selskaper er registrert på denne adressen.
Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.