BIZTRAC

LIE KONFEKSJON AS

org.nr 983658865 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Annonse

LIE KONFEKSJON AS er registrert som aksjeselskap i Tokke, Telemark med organisasjonsnummer 983658865. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200).

Hvem eier LIE KONFEKSJON AS?

Ingen aksjonærer er registrert for LIE KONFEKSJON AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
302 000 kr
Driftsresultat
5 000 kr
Egenkapital
161 000 kr
Est. verdi
93 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
32.95
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
97.0 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Utleie av egen eller leid fast eiendom (68.200)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2001-06-29
Registrert
2001-09-19
Kommune
TOKKE
Fylke
Telemark
Siste regnskap
2025

Kontakt

Adresse
Hotellvegen 10, 3880 DALEN

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
100 000 kr NOK
Antall aksjer
1000
Registrert
2001-09-19

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2008-11-01
Formål
Selskapet skal ha som føremål å drive handel, utleige av driftsmidlar og utstyr, utleige av forretningslokaler og det som naturleg høyrer saman med slik verksemd, herunder eventuell deltaking i andre verksemder.
Aktivitet
Detaljhandel med klær, utleige av driftsmidlar, inventar og utstyr, utleige av forretningslokaler til annan avgiftspliktig verksemd.

Ofte stilte spørsmål om LIE KONFEKSJON AS

Hva er omsetningen til LIE KONFEKSJON AS?

LIE KONFEKSJON AS hadde en omsetning på 302 000 kr i 2025.

Hvor holder LIE KONFEKSJON AS til?

LIE KONFEKSJON AS har forretningsadresse i Dalen.