BIZTRAC

TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS

org.nr 988054232 Aktiv Aksjeselskap (AS)
Eierskapsgraf ↗
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS er registrert som aksjeselskap i Nittedal, Akershus med organisasjonsnummer 988054232. Virksomheten er klassifisert innen oppføring av bygninger (NACE 41.000). Selskapet ble stiftet i 2005. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Oppføring av bygninger, samt tømrertjenester og alt som står i forbindelse med dette, samt kjøp og salg av aksjer.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 1.8 mill. kr i omsetning og 470 000 kr i driftsresultat.

Hvem eier TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS?

Ingen aksjonærer er registrert for TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
1.8 mill. kr
Driftsresultat
470 000 kr
Egenkapital
1.4 mill. kr
Est. verdi
1.9 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
2.45
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
60.3 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Oppføring av bygninger (41.000)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2005-01-03
Registrert
2005-04-01
Kommune
NITTEDAL
Fylke
Akershus
Siste regnskap
2024

Kontakt

Adresse
Skogveien 53, 1482 NITTEDAL

Registre

MVA-registretJa
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
100 000 kr NOK
Antall aksjer
1000
Registrert
2005-04-01

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2008-09-09
Formål
Oppføring av bygninger, samt tømrertjenester og alt som står i forbindelse med dette, samt kjøp og salg av aksjer.
Aktivitet
Oppføring av bygninger, samt tømrertjenester og alt som står i forbindelse med dette, samt kjøp og salg av aksjer.

Ofte stilte spørsmål om TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS

Hva er omsetningen til TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS?

TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS hadde en omsetning på 1.8 mill. kr i 2024.

Hvor holder TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS til?

TØMRERMESTER ANDERS ELLEFSEN AS har forretningsadresse i Nittedal.