BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
988929700 ORG.NR 2025 REGNSKAP 9 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Oppføring av bygninger

OLAV FOSSEN AS

Org.nr 988929700 Aksjeselskap (AS) Malvik Stiftet 2005 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 0 kr
Driftsresultat −34 000 kr
Egenkapital 9,7 mill. kr
Stiftet 2005
Aksjekapital 900 000 kr

Signaler

2 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−34k kr).
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

OLAV FOSSEN AS er registrert som aksjeselskap i Malvik, Trøndelag med organisasjonsnummer 988929700. Virksomheten er klassifisert innen oppføring av bygninger (NACE 41.000). Selskapet ble stiftet i 2005. Registrert aksjekapital er 900 000 kr fordelt på 9000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Kjøp og salg av aksjer og andeler, kjøp og salg av fast eiendom samt deltagelse i andre virksomheter.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −34 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−34 000 kr
▼ −24 %
Egenkapital
9,7 mill. kr
▲ +18 %
Est. verdi
24,7 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
3.62
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
33,7 %
Meget god
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
81,3 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier OLAV FOSSEN AS?

OLAV FOSSEN AS har 5 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier OLAV FOSSEN AS?

OLAV FOSSEN AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om OLAV FOSSEN AS

Hvem eier OLAV FOSSEN AS?

OLAV FOSSEN er største registrerte eier med 50,2 %.

Hva er omsetningen til OLAV FOSSEN AS?

OLAV FOSSEN AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i OLAV FOSSEN AS?

Ingrid Hogstad Fossen er registrert som daglig leder i OLAV FOSSEN AS.

Hvor holder OLAV FOSSEN AS til?

OLAV FOSSEN AS har forretningsadresse i Hommelvik.

Eiendom

Forretningsadresse Selbuvegen 46, 7550 Hommelvik
Matrikkel 5031-49/142/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.