SEAFRONT EIENDOM AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−31k kr).
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
- Nylig endring 2026-07-06 Adresseendring registrert 2026-07-06.
SEAFRONT EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Kristiansand, Agder med organisasjonsnummer 990760306. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2006. Registrert aksjekapital er 1,0 mill. kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Kjøp, salg, utvikling og utleie av fast eiendom, herunder deltagelse i virksomhet med samme formål.».
Tidligere navn: BIRKEDALSVEIEN EIENDOM II AS
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier SEAFRONT EIENDOM AS?
SEAFRONT EIENDOM AS har 2 registrerte aksjonærer:
- SEAFRONT GROUP AS 60,0 %
- PCØB HOLDING AS 40,0 %
Hvilke selskaper eier SEAFRONT EIENDOM AS?
SEAFRONT EIENDOM AS har eierandeler i 1 selskap:
- BNS INVEST AS 5,3 %
Ofte stilte spørsmål om SEAFRONT EIENDOM AS
Hvem eier SEAFRONT EIENDOM AS?
SEAFRONT GROUP AS er største registrerte eier med 60,0 %.
Hvem er daglig leder i SEAFRONT EIENDOM AS?
Morten Årikstad er registrert som daglig leder i SEAFRONT EIENDOM AS.
Hvor holder SEAFRONT EIENDOM AS til?
SEAFRONT EIENDOM AS har forretningsadresse i Kristiansand S.
Eiendom
19 selskaper er registrert på denne adressen.
Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.