BIZTRAC BETA
Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond

NORINNOVA INVEST AS

Org.nr 991080961 Aksjeselskap (AS) Tromsø Stiftet 2007 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 0 kr
Driftsresultat −404 000 kr
Egenkapital −94,3 mill. kr
Stiftet 2007
Aksjekapital 4,5 mill. kr

Signaler

2 flagg
  • Negativ egenkapital 2024 Bokført egenkapital er negativ (−94,3 mill kr).
  • Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−404k kr).

NORINNOVA INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Tromsø, Troms med organisasjonsnummer 991080961. Virksomheten er klassifisert innen alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond (NACE 64.312). Selskapet ble stiftet i 2007. Registrert aksjekapital er 4,5 mill. kr fordelt på 44650 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å realisere gjenstående porteføljeinvesteringer fra investeringsvirksomheten for å ivareta kreditorenes interesser, sikre aksjeverdier og avkastning for investorene.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −404 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−404 000 kr
Egenkapital
−94,3 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
0.01
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
-589,6 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier NORINNOVA INVEST AS?

NORINNOVA AS
NORINNOVA INVEST AS
0 kr oms. · −404 000 kr res.

NORINNOVA INVEST AS har 20+ registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier NORINNOVA INVEST AS?

NORINNOVA INVEST AS har eierandeler i 11 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om NORINNOVA INVEST AS

Hvem eier NORINNOVA INVEST AS?

NORINNOVA AS er største registrerte eier med 18,4 %.

Hva er omsetningen til NORINNOVA INVEST AS?

NORINNOVA INVEST AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.

Hvem er daglig leder i NORINNOVA INVEST AS?

Karl Johan Jakola er registrert som daglig leder i NORINNOVA INVEST AS.

Hvor holder NORINNOVA INVEST AS til?

NORINNOVA INVEST AS har forretningsadresse i Tromsø.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.