BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
995042673 ORG.NR 2025 REGNSKAP 9 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass

BYGGTORGET ØST AS

Org.nr 995042673 Aksjeselskap (AS) Marker Stiftet 2010 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 50,5 mill. kr
Driftsresultat 1,2 mill. kr
Egenkapital 26,8 mill. kr
Stiftet 2010
Ansatte 17
Aksjekapital 2,8 mill. kr

BYGGTORGET ØST AS er registrert som aksjeselskap i Marker, Østfold med organisasjonsnummer 995042673. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass (NACE 47.520). Selskapet ble stiftet i 2010 og har 17 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 2,8 mill. kr fordelt på 2762412 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Handel med byggevarer og alt som hører inn under dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 50,5 mill. kr i omsetning og 1,2 mill. kr i driftsresultat.

Tidligere navn: ØRJE BYGGMARKED AS

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
50,5 mill. kr
▲ +11 %
Driftsresultat
1,2 mill. kr
▼ −61 %
Egenkapital
26,8 mill. kr
▲ +4 %
Est. verdi
19,3 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
6.35
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
4,0 %
Svak
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
85,4 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier BYGGTORGET ØST AS?

BYGGTORGET ØST AS
50,5 mill. kr oms. · 1,2 mill. kr res.

BYGGTORGET ØST AS har 4 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier BYGGTORGET ØST AS?

BYGGTORGET ØST AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om BYGGTORGET ØST AS

Hvem eier BYGGTORGET ØST AS?

SKOGSTAD & ENG AS er største registrerte eier med 33,0 %.

Hva er omsetningen til BYGGTORGET ØST AS?

BYGGTORGET ØST AS hadde en omsetning på 50,5 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i BYGGTORGET ØST AS?

Robert Slevigen er registrert som daglig leder i BYGGTORGET ØST AS.

Hvor holder BYGGTORGET ØST AS til?

BYGGTORGET ØST AS har forretningsadresse i Ørje.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.