BIZTRAC BETA
SELSKAP REGISTERPROFIL
997544331 ORG.NR 2025 REGNSKAP 7 SEKSJONER
Aktiv OPPDATERT 02.09.2026
Utleie av egen eller leid fast eiendom

REAKSJON AS

Org.nr 997544331 Aksjeselskap (AS) Stord Stiftet 2011 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −18 000 kr
Egenkapital 4,9 mill. kr
Stiftet 2011
Aksjekapital 100 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−18k kr).

REAKSJON AS er registrert som aksjeselskap i Stord, Vestland med organisasjonsnummer 997544331. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2011. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringer i andre selskap.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−18 000 kr
▲ +55 %
Egenkapital
4,9 mill. kr
▲ +5 %
Est. verdi
4,3 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
Ikke tilgjengelig
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
21,7 %
Meget god
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
100,0 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier REAKSJON AS?

REAKSJON AS
· −18 000 kr res.

REAKSJON AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier REAKSJON AS?

REAKSJON AS har eierandeler i 4 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om REAKSJON AS

Hvem eier REAKSJON AS?

ODDVAR HÅRDE er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvem er daglig leder i REAKSJON AS?

Oddvar Hårde er registrert som daglig leder i REAKSJON AS.

Hvor holder REAKSJON AS til?

REAKSJON AS har forretningsadresse i Stord.

Eiendom

Forretningsadresse Knosterneset 33A, 5414 Stord
Matrikkel 4614-23/241/0/0
Bygning Enebolig · 1 boenhet

2 selskaper er registrert på denne adressen.

Adressen selskapet er registrert på, hentet fra Enhetsregisteret og koblet mot Matrikkelen. Dette sier ikke hvem som eier eiendommen — et selskap kan leie, og adressen er ofte regnskapsførerens. Kilde: Brønnøysundregistrene og © Kartverket.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 02.09.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.